Właściwy klimat

w Twoim otoczeniu

jesteś tutaj: Biernat - Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja / Certyfikaty

Montaż i serwis klimatyzacji – Certyfikaty

Poniżej prezentujemy nasze certyfikaty zdobyte na przestrzeni lat. Potwierdzają one ukończenie wielu szkoleń, współpracę z firmami z rynku chłodnictwa, która zapewnia autoryzację w zakresie montażu i serwisu urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych. Wszystkim zaprzyjaźnionym partnerom serdecznie dziękujemy.

Certyfikat HaierHaier Poland Sp. z o.o. stwierdza, iż firma BIERNAT Chłodnictwo Klimatyzacja jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych HAIER i posiada uprawnienia do projektowania, sprzedaży, montażu, uruchamiania i serwisowania tych urządzeń w jego imieniu.

 

 

 

certyfikat mcquayMcQuey International S.P.S Trading sp. z o.o. autoryzowany dystrybutor firmy McQuey w Polsce zaświadcza, iż firma Chłodnictwo i Klimatyzacja R. Biernat jest Partnerem w zakresie doboru, instalacji oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych typu split firmy McQuey.

 

 

 

Certyfikat SanyoSANYO S.P.S Trading sp. z o.o. autoryzowany dystrybutor firmy SANYO w Polsce zaświadcza, iż firma Chłodnictwo i Klimatyzacja R.Biernat jest Partnerem w zakresie doboru, instalacji oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych typu split firmy SANYO.

 

 

 

Certyfikat chłodniczyStowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich, Sekcja Chłodnictwa i Klimatyzacji. Pan Robert Biernat ukończył seminarium szkoleniowe na temat: „Obsługa techniczna i naprawa urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych” aktualizujące i podwyższające kwalifikacje w zakresie bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska i wykazał się wiedzą i umiejętnościami praktycznymi w stopniu zezwalającym na prowadzenie działalności z wykorzystaniem substancji kontrolowanych.

 

 

 

 

Świadectwo kwalifikacji
Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich Ośrodek Doskonalenia Kadr w Szczecinie. Na podstawie art. 12 ust. 4 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. O substancjach zubożających warstwę ozonową (Dz. U. Nr 121, poz. 1263) Komisja stwierdza, że Pan Biernat Robert posiada na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej kwalifikacje w zakresie naprawy i obsługi technicznej urządzeń i instalacji chłodniczych zawierających substancje kontrolowane oraz obrotu tymi substancjami. Świadectwo jest ważne do dnia 18 listopada 2010 r.

 

 

 

Certyfikat WiniaElektronika S.A. autoryzowany i wyłączny dystrybutor klimatyzatorów WINIA na rynku polskim potwierdza, że firma Chłodnictwo-Klimatyzacja Robert Biernat jest autoryzowanym dealerem urządzeń produkcji WINIA MANDO INC posiadającym niezbędne wsparcie techniczne i handlowe ze strony Elektronika S.A. Potwierdzamy kwalifikacje pracowników Chłodnictwo-Klimatyzacja Robert Biernat w zakresie doradztwa technicznego, doboru oraz montażu i serwisu urządzeń WINIA MANDO INC.

W szczególności urządzenia produkcji WINIA MANDO INC dostarczane przez Chłodnictwo-Klimatyzacja Robert Biernat objęte są standardową 12-to lub 24-ro miesięczną gwarancją importera, a firma Chłodnictwo-Klimatyzacja Robert Biernat ma prawo jej udzielania oraz zapewniania serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Niniejszy list autoryzacyjny może stanowić dla firmy Chłodnictwo-Klimatyzacja Robert Biernat podstawy do zaciągania zobowiązań w imieniu firmy Elektronika S.A.

 

Certyfikat VTSDotyczy serwisowania urządzeń VTS Clima.
Cykliczne przeglądy naszych urządzeń mogą być wykonywane przez służby techniczne lub autoryzowane serwisy VTS Clima. Osoba obsługująca, wykonująca naprawę lub konserwację musi posiadać odpowiednie kwalifikacje z zaświadczenie kwalifikacyjnego ustalonego w Rozporządzeniu Ministra w sprawie kwalifikacji osób zatrudnionych przy obsłudze urządzeń energetycznych. VTC Clima Oddział Szczecin potwierdza, iż firma Biernat Chłodnictwo-Klimatyzacja z siedzibą w Szczecinie współpracuje z naszą firmą w zakresie handlowym i technicznym.

 

 

 

Certyfikat WhirlpoolWhirlpool Polska Sp. z o.o. potwierdza, że firma Biernat Chłodnictwo-Klimatyzacja wzięła udział w szkoleniu na temat klimatyzatorów Whirlpool oraz jest uprawniona do wykonywania przeglądów konserwacyjnych w ramach udzielanej przez Whirlpool 3-letniej gwarancji na klimatyzatory.

 

 

 

 

 

 

Certyfikat DospelDospel Lider Wentylacji. Certyfikat ukończenia szkolenia z zakresu technik sprzedaży. Szkolenie ukierunkowane było na podniesienie kwalifikacji zawodowych.

 

 

 

 

 

 

 

Certyfikat AirconGeneralny przedstawiciel marki MDV w Polsce firma Aircon Sp. z o.o. zaświadcza, że ww. firma otrzymała status autoryzowanego serwisu urządzeń klimatyzacyjnych typu Split, Multi Split marki i posiada stosowne uprawnienia oraz odpowiednie zaplecze techniczne do sprzedaży,
instalacji, konserwacji i napraw.

 

 

 

 

 

 

Certyfikat ChigoFirma AB KLIMA zapewnia niezbędne wsparcie techniczne i handlowe. Jednocześnie potwierdzamy kwalifikacje pracowników firmy CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA BIERNAT ROBERT w zakresie doboru, montażu i serwisu urządzeń CHIGO oraz doradztwa technicznego.

Urządzenia firmy CHIGO dostarczane przez firmę CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA BIERNAT ROBERT i objęte są standardową 36-miesięczną gwarancją producenta, a firma CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA BIERNAT
ROBERT ma prawo jej udzielania oraz zapewniania serwisu gwarancyjnego i
pogwarancyjnego.

 

 

Certyfikat DospelDospel Professional

Niniejszym potwierdzamy, że firma
Biernat jest Autoryzowanym Instalatorem urządzeń DOSPEL Professional w zakresie:
• montaż i uruchomienie urządzeń
• przeglądy i konserwacja urządzeń

 

 

 

 

 

Certyfikat Fast GroupFAST GROUP Sp. z o.o. stwierdza niniejszym, że firma BIERNAT CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA
WENTYLACJA posiada uprawnienia do montażu, uruchamiania oraz serwisowania urządzeń dla systemów klimatyzacji precyzyjnej
firmy UNIFLAIR w jego imieniu.

 

 

 

Certyfikat HitachiFuji Electric

Biernat Chłodnictwo – Klimatyzacja ul. 5 lipca 30 70-376 Szczecin
jest Autoryzowanym Punktem Serwisowym Generalnego Dystrybutora FQ Fuji Electric P.H.U. IGLOTECH Sp.J. w zakresie montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych.

 

 

 

 

 

Certyfikat HitachiHITACHI
Inspire the Next. This is certify that Mr. Robert Biernat has participated in HITACHI Commercial & Technical Seminar which took place on 11th April 2008.

 

 

 

 

 

 

Certyfikat LGLG Electronics Polska Sp. z o.o. zaświadcza, że wyżej wymieniona firma posiada certyfikację
Autoryzowanego Instalatora
Zakres certyfikacji:
Montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych LG typu pokojowego oraz komercyjnego.

 

 

 

 

 

 

Certyfikat MitsubishiMITSUBISHI ELECTRIC
Pan ROBERT BIERNAT z firmy
BIERNAT CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA, Szczecin
otrzymał status AUTORYZOWANEGO INSTALATORA urządzeń klimatyzacyjnych marki:
MITSUBISHI ELECTRIC. Certyfikat uprawnia do montażu i serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych: .serii M i .serii Mr. Slim

 

 

 

 

 

CertyfikatToshibaClima Polska Sp. z o.o. stwierdza niniejszym, że Pan Robert Biernat z firmy Biernat Chłodnictwo Klimatyzacja Szczecin ul. 5 Lipca 30 odbył szkolenie techniczne z zakresu instalowania i serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych RLC firm CARRIER i TOSHIBA.

 

 

 

 

Certyfikat YorkPrzedstawiciel YORK w Polsce, Perfect Line S.C. ul. Spółdzielcza 1, 72-010 Police zaświadcza, że wyżej wymieniona firma posiada certyfikację Autoryzowanego Instalatora
Zakres certyfikacji:
Montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych marki YORK.

 

 

 

 

 

 

Certyfikat CHIGOAB KLIMA zaświadcza, że firma
BIERNAT CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA
Posiada autoryzację z zakresu montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych RAC i CAC marki CHIGO.

 

 

 

 

 

 

 

Certyfikat ElectraVidicon Sp. z o.o. zaświadcza, że firma:
CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA ROBERT BIERNAT – Szczecin posiada autoryzację w zakresie sprzedaży, montażu oraz serwisu urządzeń klimatyzacyjnych marki: VESSER, ELECTRA, RCOOL.

 

 

 

 

 

 

CERTYFIKAT FUJI ELECTRICFirma Biernat Chłodnictwo-Klimatyzacja jest Autoryzowanym Punktem Serwisowym Generalnego Dystrybutora Fuji Electric, P.H.U. IGLOTECH. w zakresie montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych.

 

 

 

 

 

 

 

CERTYFIKAT MITSUBISHI SERII CITY MULTIMITSUBISHI ELECTRIC Changes for the Better.
Niniejszym mamy zaszczyt potwierdzić, że Pan/Pani Robert Biernat z firmy CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA ROBERT BIERNAT brał czynny udział w szkoleniu technicznym z zakresu wiedzy praktycznej i teoretycznej dotyczącej urządzeń koncernu Mitsubishi Electric.
Certyfikat upoważnia do montażu i obsługi technicznej urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych serii City Multi.

 

 

 

 

 

CERTYFIKAT MITSUBISHI SERII MMITSUBISHI ELECTRIC Changes for the Better.
Niniejszym mamy zaszczyt potwierdzić, że
Pan/Pani Robert Biernat z firmy CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA ROBERT BIERNAT brał czynny udział w szkoleniu technicznym z zakresu wiedzy praktycznej i teoretycznej dotyczącej urządzeń koncernu Mitsubishi Electric.
Certyfikat upoważnia do montażu i obsługi technicznej urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych serii M Serii Lossnay.

 

 

 

 

CERTYFIKAT SAMSUNGBiernat Chłodnictwo Klimatyzacja
Posiada autoryzację z zakresu montażu i serwisu urządzeń klimatyzacji RAC, CAC, FJM marki Samsung.

 

 

 

 

 

 

 

certyfikat Mirtsubishi Seria M, MR. SLIM, CITY MULTIMITSUBISHI ELECTRIC

Niniejszym mamy zaszczyt potwierdzić, że firma Chłodnictwo-Klimatyzacja Robert Biernat uzyskała złoty certyfikat upoważniający do montażu i serwisowania urządzeń Mitsubishi Electric na okres 5 lat.

Certyfikat dotyczy: Serii M, Serii Mr. Slim, Serii City Multi.

 

 

 

 

Certyfikat autoryzacji samsung electronics instalacja i autoryzacja klimatyzatorowSAMSUNG ELECTRONICS Polska Sp. z o. o.

Samsung Electronics Polska Sp. z o. o. zaświadcza, że Pan/Pani Zbigniew Biernat

Z firmy: Chłodnictwo-Klimatyzacja Robert Biernat posiada autoryzację w zakresie instalacji oraz serwisu klimatyzatorów RAC, CAC, FJM, ERV marki Samsung w roku 2016

 

 

 

 

Midea certyfikat montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych midea home comfort multi businessMIDEA, Niniejszym mamy zaszczyt potwierdzić, że Pan/Pani Robert Biernat z firmy Chłodnictwo Klimatyzacja Biernat Robert brał czynny udział w szkoleniu technicznym z zakresu wiedzy praktycznej i teoretycznej dotyczącej urządzeń marki Midea.

Certyfikat upoważnia do montażu i serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych: Midea Home Comfort, Midea Multi Comfort, Midea Business Comfort

 

 

 

Certyfikat MDV montaż i serwisowanie urządzeń MDV SPLIT, MDV Multi, MDV OfficeMDV

Niniejszym mamy zaszczyt potwierdzić, że Pan/Pani Robert Biernat z firmy CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA Biernat Robert brał czynny udział w szkoleniu technicznym z zakresu wiedzy praktycznej i teoretycznej dotyczącej urządzeń marki MDV

Certyfikat upoważnia do montażu i serwisowania urządzeń serii: MDV Split, MDV Multi, MDV Office.

 

 

 

Mitsubishi elektronika autoryzowany dystrybtor instalator urządzeń i systemów klimatyzacyjnych produkcji Mitsubishi Heavy IndustriesElektronika S.A. MITSBISHI HEAVY INDUSTRIES, LTD.

Potwierdzamy, że Pani/ Pan Piotr Szumotalski został przeszkolony w zakresie ogólnym doradztwa technicznego, doboru, budowy i montażu, uruchamiania i serwisu urządzeń Mitsubishi Heavy Industries Ltd.

 

 

 

 

 

LG autoryzowany instalator urządzen klimatyzacyjnych lg multi BiernatLG

Certyfikat autoryzowanego instalatora przyznany dla Robert Biernat z firmy Biernat Chłodnictwo Klimatyzacja.

Zakres certyfikacji: Montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych LG typu komercyjnego Multi V.

 

 

 

 

 

Systherm technik szkolenie systemy klimatyzacyjne GREEGree

Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z zakresu systemów klimatyzacyjnych marki GREE Pan Robert Biernat z firmy Biernat Chłodnictwo Klimatyzacja