Poczuj orzeźwienie

w Twoim otoczeniu

jesteś tutaj: Biernat - Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja / Chłodziarki przemysłowe

Urządzenia chłodnicze – agregaty, sprężarki i parowniki

Oferujemy wszelkiego rodzaju urządzenia niezbędne w chłodnictwie renomowanych marek, takich jak: COOL, DANFOSS, BRISTOL, BITZER, LUNITE HERMETIQUE, COPELAND, ELEKTROLUX, ECO i inne. Wśród nich znajdują się:

  • agregatów i sprężarek chłodniczych
  • parowników chłodniczych
  • skraplaczy freonowych
  • armatury i automatyki chłodniczej

Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i doborem, dostawą oraz montażem instalacji chłodniczych w sklepach, fabrykach, zakładach przemysłu mięsnego i spożywczego.

W naszej ofercie znajdują się urządzenia nowe i używane. Wszystkie są ekonomiczne i niezawodne oraz ciche w trakcie pracy.

 

W naszej ofercie znajdują się urządzenia renomowanych marek: COOL, DANFOSS, BRISTOL, BITZER, LUNITE HERMETIQUE, COPELAND, ELEKTROLUX, ECO i inne.

  • montujemy instalacje chłodnicze w zakładach przemysłu mięsnego, spożywczego, sklepach, fabrykach
  • dostosowujemy istniejące układy chłodnicze do obecnie obowiązujących przepisów ochrony środowiska i wymagań technicznych
  • sprzedajemy, dostarczamy, montujemy, urządzenia dla handlu i gastronomii
  • zajmujemy się również naprawą lodówek, zamrażarek, komór chłodniczych, witryn, lad chłodniczych

A co najważniejsze nasze usługi wykonujemy solidnie i tanio.

chłodnia

Nasze instalacje są ekonomiczne, pracują cicho, a przede wszystkim są niezawodne. Oferujemy urządzenia nowe jak i z drugiej ręki.

Wykonujemy ODZYSK CIEPŁA z agregatów chłodniczych. Ciepło które trzeba odebrać od towaru chłodzonego, jest kłopotliwym odpadem.

 

Nasza firma proponuje zaprząc to ciepło do pracy dla państwa wygody i oszczędności, np.: ciepła woda użytkowa podgrzewana za darmo, ogrzewanie pomieszczeń socjalnych za darmo. Oferujemy stały serwis urządzeń chłodniczych. Pomoc w nagłych przypadkach – awarii.

Według najnowszych przepisów urządzenia chłodnicze napełnione czynnikiem chłodniczym muszą posiadać okresowe badanie szczelności instalacji. Posiadamy niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania przeglądów.