Poczuj orzeźwienie

w Twoim otoczeniu

Chłodnictwo, klimatyzacja i wentylacja – nasza oferta

ft1Nasza oferta opiera się głównie na sprzedaży urządzeń chłodniczych wykorzystywanych w handlu i gastronomii. Są to m.in. chłodnie, mroźnie i lady chłodnicze. Do sklepów proponujemy witryny mrożące i chłodzące, które idealnie nadają się do przechowywania mięsa oraz nabiału. Wszystkie pomieszczenia do przechowywania towarów o obniżonej temperaturze projektujemy i budujemy od podstaw oraz zgodnie z wysokimi wymogami Unii Europejskiej.

Dostarczamy precyzyjne i standardowe klimatyzatory gotowe do instalacji zarówno w małych obiektach gastronomicznych i handlowych, jak i w dużych halach przemysłowych. Nasze systemy wentylacyjne są oparte na urządzeniach producentów polskich oraz zagranicznych i pozwalają utrzymać temperaturę na wyznaczonym poziomie niezależnie od temperatury zewnętrznej.

ft2

W naszej ofercie znajdą Państwo pompy ciepła powietrze-powietrze – klimatyzatory do pracy całorocznej, działające w temperaturze do -15°C na zewnątrz, z wysokim współczynnikiem COP i EER. Najbardziej ekonomiczne klimatyzatory uzyskują wydajność do 5 kW ciepła z 1 kW poboru energii z sieci.

Oferujemy również centrale rekuperacyjne o wysokim współczynniku odzysku ciepła wraz z układem kanałów i zakończeniami wentylacyjnymi. Instalujemy systemy z automatycznym bypassem, podłączeniem wentylatora kominkowego do wentylacji nawiewnej lub z nagrzewnicą wodną i automatyką.

ft3

Projektujemy i uzbrajamy w automatykę urządzenia, które wymagają elektronicznego nadzoru pracy. Wykonujemy otwory i przewierty techniką wiercenia diamentowego. Jesteśmy w stanie wykonać otwór do średnicy o 350 mm w betonie wraz ze zbrojeniem, cegle i innych materiałach budowlanych.

Ponadto naprawiamy lodówki, zamrażarki, witryny, komory i lady chłodnicze, a nasze usługi charakteryzują się atrakcyjnymi cenami i dużą solidnością.

W przypadku kłopotów oferujemy szybką pomoc lub serwis urządzeń chłodniczych. Posiadamy niezbędne kwalifikacje oraz uprawnienia do wykonywania okresowych badań szczelności instalacji.

Wykonujemy również odzysk ciepła z agregatów chłodniczych. Ciepło, które trzeba odebrać od towaru chłodzonego jest kłopotliwym odpadem, dlatego rozwiązaniem jest zaprząc je do pracy dla Państwa wygody i oszczędności. Można je użyć do podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewania pomieszczeń socjalnych.

NAPRAWIMY KAŻDĄ:

  • CHŁODNIĘ
  • KLIMATYZACJĘ
  • LODÓWKĘ

U NAS KUPISZ NAJKORZYSTNIEJ:

  • LADĘ CHŁODNICZĄ
  • KOMORĘ – CHŁODNIĘ
  • KLIMATYZATORY
  • WENTYLATORY
  • AGREGATY CHŁODNICZE