Poczuj orzeźwienie

w Twoim otoczeniu

jesteś tutaj: Biernat - Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja / Serwis i obsługa

Serwis i obsługa klimatyzacji oraz wentylacji

Zobacz Nasze Certyfikaty!

 

W ramach swojej działalności firma Biernat Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja oferuje również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dotyczy on urządzeń chłodniczych, wentylacji i klimatyzacji.

Nasza obsługa obejmuje pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia, terminową dostawę i sprawny serwis klimatyzacji i wentylacji. Świadczymy również usługi w zakresie naprawy lodówek i zamrażarek, zarówno w domach, jak i sklepach oraz gastronomii. Dotychczas wykonaliśmy wiele napraw oraz montaży klimatyzacji, systemów wentylacji, lad, regałów, bonetów, witryn, komór chłodniczych, schładzalników napojów, lodówek oraz zamrażarek w wielu sklepach, biurach, mieszkaniach prywatnych, restauracjach, hotelach, a także w pomieszczeniach z serwerami komputerowymi i centralami teleinformatycznymi.

Na wszystkie urządzenia i wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji. Dla potwierdzenia doświadczenia przedstawiamy listę niektórych klientów którzy skorzystali i byli w pełni zadowoleni z jakości naszych usług:

 

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.

 

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. informuje, że firma BIERNAT Chłodnictwo-Klimatyzacja z siedzibą w Szczecinie przy ul. 5-go Lipca 30 wykonała w Zespołach Okręgowych PW w Szczecinie i Gdańsku montaż (wraz ze wszystkimi pracami towarzyszącymi) niezależnych urządzeń schładzających powietrze.

Firma BIERNAT Chłodnictwo-Klimatyzacja podczas wykonywania zleconych przez PWPW S.A. prac, wykazała się rzetelnością w wykonawstwie, dobrą organizacją pracy i wymaganą przez PWPW S.A. dyspozycyjnością dostosowaną do skomplikowanych warunków prowadzenia robót.

Dobra współpraca i jakość wykonywanych prac pozwala nam polecić ww. firmę jako dobrego i rzetelnego partnera.

Z-ca dyrektora Pionu Techniki Ewa Niemyska

 

Izba Skarbowa w Szczecinie

 

Izba Skarbowa w SzczecinieIzba Skarbowa w SzczecinieReferencje dotyczące firmy: „Chłodnictwo – Klimatyzacja” Robert Biernat z siedzibą w Szczecinie, przy ul. 5 Lipca 30

Stwierdzam, iż ww. firma cechuje się solidnością, pełną fachowością i wykonuje swoje usługi zgodnie z zakresem serwisowym w terminie. Urządzenia serwisowane w budynku Izby Skarbowej w Szczecinie od momentu przejęcia w serwis przez ww. firmę (od dnia 21.05.2003r na okres 3 lat) pracują bez zastrzeżeń.

Z dotychczasowej pracy przez ww. firmę jestem bardzo zadowolony i z pełną odpowiedzialnością mogę tą firmę polecić wszystkim zainteresowanym serwisem urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Z up. Dyrektora Izby Skarbowej Andrzej Panasiuk Kierownik Oddziału Ogólnego

 

PPUP Poczta Polska – Gorzów Wielkopolski

 

PPUP Poczta Polska - Gorzów WielkopolskiPPUP Poczta Polska Centrum Infrastruktury Oddział Regionalny w Poznaniu  pragnie poświadczyć o starannym wykonaniu umowy serwisowej przez firmę „Biernat” Chłodnictwo-Klimatyzacja z siedzibą w Szczecinie ul. 5 Lipca 30.

Zakres prac objętych umową serwisową dotyczy poniższych urządzeń:

 • central wentylacyjno-klimatyzacyjnych z układem chłodniczym,
 • zespoły instalacji wentylacyjnej,
 • zespoły nawiewne podłogowe,
 • central klimatyzacyjnych.

Przy pracach serwisowych firma wykazuje dużą fachowość, dbałość o szczegóły i kompleksowe przygotowanie do prowadzenia prac poświadczone autoryzacjami producentów zainstalowanych urządzeń. Firma „Biernat” Chłodnictwo-Klimatyzacja realizowała również zadania w zakresie dostaw i montażu urządzeń klimatyzacyjnych różnych producentów.

Dotychczasowa współpraca i jakość wykonywanych prac pozwala nam polecić w/w firmę jako solidnego i zaufanego wykonawcę.

Kierownik Działu Terenowego Zarządzania Nieruchomościami Helena Wierzbicka

 

PROFI-DATA Sp. z o.o.

 

PROFI-DATA Sp. z o.o.Rekomendujemy firmę Biernat Chłodnictwo-Klimatyzacja jako wykonawcę systemów klimatyzacyjnych.

Firma Biernat wykonała w naszej firmie Profi-Data Sp. z o.o. klimatyzację serwerowni komputerowej. Klimatyzator został wyposażony w system dochładzania wodą, co pozwala na bezawaryjną pracę bez względu na warunki w jakich pracuje agregat. Instalacja odbyła się sprawnie, fachowo i szybko. Klimatyzator został dobrany doskonale, pracuje bez zastrzeżeń i utrzymuje zaplanowaną temperaturę. Firma wykonuje terminowo przeglądy serwisowe i jest zawsze do dyspozycji w przypadku problemów z urządzeniem.

Adam Budny – Prezes Zarządu

 

Regionalny Szpital Onkologiczny w Szczecinie

 

Regionalny Szpital Onkologiczny w SzczecinieRegionalny Szpital Onkologiczny w Szczecinie pragnie poświadczyć o starannym wykonywaniu umowy serwisowej przez firmę Biernat Chłodnictwo-Klimatyzacja z siedzibą w Szczecinie ul. 5 Lipca 30.

Zakres prac dotyczy poniższych urządzeń:

 • central klimatyzacyjnych
 • central wentylacyjnych
 • agregatów chłodniczych
 • nawilżacze parowe
 • wentylatory wyciągowe

Przy pracach serwisowych dało się zauważyć dużą fachowość, dbałość o szczegóły i kompleksowe przygotowanie do prowadzenia prac poświadczone autoryzacjami producentów zainstalowanych urządzeń.

Możemy polecić firmę Biernat jako solidnego i zaufanego wykonawcę.

Z-ca Dyrektora ds. Administracyjno-Eksploatacyjnych mgr Zbigniew Dudziński

 

Sieć sklepów mięsnych „BYK” (hurtownia Mierzyn)

 

Sieć sklepów mięsnych „BYK” (hurtownia Mierzyn)Rekomendujemy firmę Biernat Robert Chłodnictwo-Klimatyzacja jako wykonawcę systemów klimatyzacyjnych i urządzeń chłodniczych.Wykonawca wykonał rzetelnie, fachowo, sprawnie klimatyzację czterech sklepów mięsnych. Wyposażył nasze sklepy w komory chłodnicze, które działają bezawaryjnie. W zakładzie przetwórstwa mięsnego zaprojektował, wykonał dużą chłodnie składową oraz system chłodzenia rozbieralni mięsa. Od lat serwisuje nasze urządzenia chłodnicze.

Dariusz Osiniak – właściciel

 

 

PKP Telekomunikacja Kolejowa

 

PKPFirma „Chłodnictwo-Klimatyzacja” Robert Biernat z siedzibą w Szczecinie przy ul. 5 Lipca realizowała w naszej firmie zadania związane z dostawą, montażem i uruchomieniem urządzeń klimatyzacyjnych w pomieszczeniach urządzeń telekomunikacyjnych zlokalizowanych w Koszalinie, Słupsku i Kołobrzegu.

Ponadto w/w firma w latach 2001-2002 dokonała szeregu napraw uszkodzonych klimatyzatorów typu Elektra, Friedrich i Amcor.

Wszystkie zlecone prace wykonane zostały profesjonalnie, terminowo i z należytą starannością co pozwala polecić firmę „Chłodnictwo-Klimatyzacja” – Robert Biernat innym inwestorom.

Zastępca dyrektora ds. ekonomiczno-handlowych mgr inż. Franciszek Bosak

 

ERMA Sp. z o.o.

 

ERMA Sp. z o.o.Firma Chłodnictwo-Klimatyzacja Biernat Robert z siedzibą w Szczecinie ul. 5-go Lipca 30, wykonała w naszej firmie system wentylacji z klimatyzacją, zamontowany w pomieszczeniach biurowych.

Ze względu na charakter produkcji, wentylacja ma za zadanie nie dopuścić zapachów i pyłów powstających w czasie produkcji laminatów do pomieszczeń biurowych, które są zlokalizowane przy samej hali produkcyjnej.

System wentylacji wykonany przez firmę Biernat Chłodnictwo-Klimatyzacja spełnia swoje zadanie bez zastrzeżeń, poza tym zapewnia nam ogrzewanie i klimatyzację przez cały rok.

Wszystkie zlecone prace wykonano rzetelnie, profesjonalnie, terminowo oraz z należytą starannością, co pozwala nam polecić firmę Biernat Chłodnictwo-Klimatyzacja innym inwestorom.

Prezes Zarządu mgr inż. Stanisław Wilczyński

 

POLBAR – restauracje Mc Donald’s w Szczecinie

 

POLBAR – restauracje Mc Donald’s w SzczeciniePolecamy firmę Biernat Chłodnictwo-Klimatyzacja jako profesjonalny serwis systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

W naszej firmie w dwóch restauracjach Mc Donald’s w centrum Szczecina w/w firma prowadzi od trzech lat przeglądy serwisowe i bieżące naprawy systemów wentylacji i klimatyzacji oraz naprawy urządzeń chłodniczych.

Wszystkie zlecone prace wykonuje rzetelnie, profesjonalnie, fachowo oraz z należytą starannością co pozwala nam polecić firmę „Biernat Chłodnictwo-Klimatyzacja” innym inwestorom.

 

RUCH S.A. Oddział Pomorski w Szczecinie

 

RUCH S.A. Oddział Pomorski w SzczecinieRekomendujemy firmę Biernat Robert Chłodnictwo-Klimatyzacja jako wykonawcę systemów klimatyzacyjnych i systemu wentylacji awaryjnej.

Wykonawca wykonał w firmie RUCH S.A. rzetelnie, fachowo, sprawnie klimatyzację serwerowni oraz system wentylacji awaryjnej. Przeprowadził remonty dwóch istniejących klimatyzatorów.

z up. Dyrektora gł. spec. ds. administracyjnych Zbigniew

 

 

KK – Electronic Sp. Z O.O.

 

KK - Electronic Sp. Z O.O.Ze szczególnym zadowoleniem potwierdzam, że firma „Biernat Chłodnictwo – Klimatyzacja” wykonuje w naszej firmie od 2007r instalacje klimatyzacyjne i wentylacyjne. Firma p. Biernata w okresie tym wykonała wentylację dwóch dużych hal produkcyjnych i zaplecza socjalnego oraz liczne instalacje klimatyzacyjne pomieszczeń biurowych i serwerowni. Instalacje zostały zaprojektowane profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a prace montażowe wykonane z należytą starannością. Firma wykonuje również przeglądy serwisowe wszystkich instalacji w terminie i rzetelnie.

Dotychczasowe pozytywne doświadczenia ze współpracy z firmą „Biernat Chłodnictwo – Klimatyzacja” pozwalają nam polecić ww. firmę innym inwestorom zainteresowanym zakupem i serwisowaniem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Dyrektor Przemysław Szczepaniak

 

Radio ESKA Szczecin 96.9 FM

 

Radio ESKA Szczecin 96.9 FMZe szczególnym zadowoleniem potwierdzam, iż firma „Chłodnictwo – Klimatyzacja” Robert Biernat, cechuje się solidnością, pełną fachowością i profesjonalizmem. Urządzenia zainstalowane i serwisowane w Radiu Eska Szczecin 96,9 fm pracują bez zastrzeżeń pomagając przetrwać nam upały.

Z dotychczasowej pracy wykonanej przez ww. firmę jestem bardzo zadowolony i z pełną odpowiedzialnością mogę tę firmę polecić wszystkim zainteresowanym montażem a także serwisem urządzeń oraz instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Dyrektor Zarządzający Krzysztof Urba

 

Pole S.C.

 

Pole S.C.Firma CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA ROBERT BIERNAT w roku 2010 wykonała instalację klimatyzacji VRF w zabytkowej kamienicy położonej na podzamczu Szczecińskim przy ul. Kurza Stopka 13 -14 w Szczecinie.

Instalacja systemów odbyła się sprawnie, fachowo i solidnie. W zakresie prac zostały profesjonalnie dobrane i przedstawione inwestorowi rozwiązania techniczne nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji i układów wentylacji mechanicznej. Prace montażowe przebiegały spranie i terminowo w etapach, zgodnie z harmonogramem budowy, bez uszczerbku dla zabytkowego obiektu.
Firma Biernat charakteryzuje się profesjonalizmem i zaangażowaniem przy realizacji powierzonych zadań. Możemy z całą pewnością polecić firmę Pana Roberta Biernata jako rzetelnego i sprawdzonego partnera i wykonawcę systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Edward Kopala, Ireneusz Piotrowski

 

SKSM S.A.

 

SKSMSzczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych S.A. w Szczecinie stwierdzają, od roku 2003 firma CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA Robert Biernat świadczy nam usługi, polegające na dostawie, montażu i uruchomieniu profesjonalnych układów klimatyzacji pomieszczeń biurowych. Wykonuje również niezbędne, okresowe przeglądy i naprawy tych urządzeń. W zakres współpracy wchodzi fachowa porada w optymalnym doborze nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań, dostosowanych do specyficznych warunków pracy na terenie kopalni kruszyw, gdzie urządzenia muszą być trwałe oraz odporne na kurz i drgania.

Wszystkie do tej pory wykonywane zlecenia realizowane były sprawnie, solidnie i terminowo oraz profesjonalnie pod względem technicznym.

Mamy pewność, że w ciągu dalszej współpracy z firmą Pana Roberta Biernata, zadania przez nas zlecane realizowane będą z takim samym zaangażowaniem i profesjonalizmem jak do tej pory.

Dyrektor Generalny mgr inż. Krzysztof Grzesiak

 

Wyższa Szkoła Bankowa

 

Wyższa Szkoła BankowaWyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu Wydział Ekonomiczny w Szczecinie, zaświadcza iż w okresie 2008-2010 firma CHŁODNICTWO KLIMATYZACJA ROBERT BIERNAT świadczyła usługi związane z pracami instalacyjnymi w modernizowanym budynku naszej uczelni. W zakres prac wchodzi dostawa, montaż i uruchomienie systemów wentylacyjnych, oraz klimatyzacja pomieszczeń technicznych. Wszystkie do tej pory wykonywane prace, łącznie z fachowym doradztwem technicznym dotyczącym doboru nowoczesnych i energooszczędnych technologii, realizowane były solidnie, sprawnie i terminowo, Firma wykonuje również niezbędne przeglądy serwisowe zamontowanych urządzeń, bez zastrzeżeń z naszej strony.

Liczymy na dalszą profesjonalną współpracę

Dyrektor ds. organizacji i rozwoju Agnieszka Piątkowska-Ciak

 

Multi-Invest

 

Multi-InvestRekomendujemy firmę BIERNAT CHŁODNICTWO-KLIMATYZACJA jako rzetelnego i fachowego wykonawcę systemów klimatyzacyjnych.

Firma Biernat wykonała w budynku usługowo-biurowym figurującym w wojewódzkiej ewidencji zabytków, położonym przy Bramie Portowej 4 w Szczecinie, będącym własnością Firm: Multi-Invest Arkadiusz Ogorzelski i Golema Edward Paweł, klimatyzację w zakresie:

 • montaż klimatyzatorów ściennych w serwerowni komputerowej i pomieszczeniach biurowych na trzech kondygnacjach,
 • instalacja rurowa,
 • montaż agregatów na dachu budynku.

Instalacja systemów odbyła się sprawnie, fachowo i bezproblemowo. Nawet w przypadku modyfikacji pierwotnych projektów w zależności od potrzeb zamawiającego, wszystkie prace odbywały się w terminie i bezproblemowo ze strony firmy Biernat Chłodnictwo -Klimatyzacja. Urządzenia zostały dobrane fachowo, pracują bez zastrzeżeń i utrzymuje zaplanowaną temperaturę i warunki bytowe. Firma wykonuje rzetelnie i terminowo przeglądy serwisowe i jest zawsze do dyspozycji w przypadku problemów z urządzeniami.

Ogorzelski Arkadiusz, Golema Edward Paweł

 

Wojewódzki Urząd Pracy

 

Wojewódzki Urząd PracyFirma „Chłodnictwo-Klimatyzacja Robert Biernat” z siedzibą przy ulicy 5-go lipca 30 w Szczecinie instalował dla Wojewódzkiego Urzędu Pracy system klimatyzacji serwerowni i pokoi ościennych.

Zaproponowane rozwiązanie oraz montaż całego systemu zostały wykonane profesjonalnie, terminowo i nie budzą, żadnych zastrzeżeń. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze, mamy nadzieję na dalszą współpracę w ramach rozbudowy i utrzymaniu systemów klimatyzatorów.

Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy Andrzej Przewoda

 

 

 

Zaświadczenie - ocena efektywności energetycznejZaświadczenie o ukończeniu szkolenia w zakresie oceny efektywności energetycznej zastosowanych urządzeń chłodniczych o mocy chłodniczej nominalnej większej niż 12 kW.

Zaświadcza się, że Pan Robert Biernat ukończył w/w szkolenie przeprowadzone w dniach 13/14.03.2015r. w siedzibie Krajowego Centrum Innowacji Chłodnictwa i Klimatyzacji – Szczecinek.

Zaświadczenie wydaję się na podstawie upoważnienia KCICHiK do prowadzenia szkolen – RIS 2.32/00176/2013

 

 

Inni klienci, którzy skorzystali z naszych usług:

 

 • Izba Celna w Szczecinie – dostawa klimatyzatorów do serwerowni i pomieszczeń szkoleniowych, stały serwis urządzeń klimatyzacyjnych.
 • Izba Skarbowa w Szczecinie – stała konserwacja i obsługa urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.
 • Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych (ZO w Szczecinie i Gdańsku) – montaż klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych.
 • PPUP Poczta Polska – stała konserwacja i obsługa urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych głównego urzędu Poczty Polskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Montaż urządzeń klimatyzacyjnych w serwerowni i pomieszczeniach biurowych.
 • Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologicza Gorzów Wielkopolski – dostawa systemu klimatyzacji na bazie agregatu wody lodowej 130 kW obsługujący budynek laboratorium. Montaż wyciągów i klimatyzacji w sali konferencyjnej.
 • PKP Telekomunikacja Kolejowa – montaż urządzeń klimatyzacyjnych w  pomieszczeniach urządzeń telekomunikacyjnych zlokalizowanych w Koszalinie, Słupsku i Kołobrzegu.
 • Baza Marynarki Wojennej w Świnoujściu – montaż drzwi chłodniczych.
 • Żegluga Pomorska – montaż klimatyzatorów na statkach wolnocłowych.
 • Urząd Morski w Szczecinie – serwis klimatyzatorów zabezpieczających system radarowy toru wodnego oraz dostawa klimatyzacji do pomieszczeń biurowych.
 • Areszt Śledczy w Szczecinie – umowa serwisowa na przeglądy urządzeń chłodniczych i gastronomicznych, dostawa komory chłodniczej.
 • Areszt Śledczy w Międzyrzeczu – dostawa urządzeń chłodniczych.
 • Sąd Rejonowy w Szczecinie – montaż i konserwacja klimatyzacji w serwerowni komputerowej i biurze obsługi.
 • Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych – dostawa klimatyzacji pomieszczeń biurowych.
 • Stocznia Szczecińska – sklimatyzowanie pomieszczeń biurowych firmy ODFJEU.
 • Elewator „Ewa” – montaż i serwis klimatyzacji.
 • ERMA Sp. z o.o. – wykonanie systemu wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych.
 • VNH Fabryka Grzejników w Wałczu – klimatyzacja serwera komputerowego.
 • Zakład produkcji odzieżowej „Falcon” – montaż nagrzewnic, wykonanie systemu wentylacji na hali produkcyjnej.
 • Zakład produkcji odzieżowej „Orzech” – montaż systemu wentylacji na hali produkcyjnej.
 • Szpital Kliniczny nr 2 w Szczecinie – dostawa urządzeń chłodniczych.
 • Gabinety stomatologiczne Dr Dembowska – montaż klimatyzacji.
 • „Prodenmed” – wykonanie wentylacji gabinetów stomatologicznych.
 • Klinika stomatologiczna „Unimedex” – montaż klimatyzacji.
 • Uzdrowisko Kołobrzeg  – wykonanie wentylacji podbasenia.
 • Sieć aptek „Zdrowie” – wykonanie klimatyzacji i wentylacji.
 • Apteka „Bałtycka” – dostawa i montaż klimatyzacji.
 • Hotele Novotel i Ibis – umowa na serwisowanie i naprawę urządzeń chłodniczych i gastronomicznych.
 • Hotel Radisson – naprawa urządzeń chłodniczych.
 • Hotel Amber Baltic – montaż klimatyzacji w salonie fryzjerskim.
 • Hotel 15 Południk – montaż systemu klimatyzacji i wentylacji w kuchni i restauracji.
 • Salon jubilerski „Terpiłowscy” – montaż klimatyzacji.
 • Salon jubilerski „W.Kruk” – obsługa serwisowa klimatyzatorów.
 • Fabryka Cukierków „Dobosz” – wykonanie tuneli chłodniczych do polewania cukierków czekoladą.
 • Cukiernia „Malek” – bieżący serwis komór chłodniczych w zakładzie produkcyjnym. Serwis lad, lodówek, zamrażarek w cukierniach i sklepach. Wykonanie klimatyzacji w sklepie firmowym.
 • „ZAMORSCY” (hurtownia zaopatrzenia piekarń, cukierni, gastronomii) – wykonanie komory składowej.
 • „POLBAR” – konserwacja systemów wentylacyjno-klimatyzacyjnych i urządzeń chłodniczych w restauracjach Mc’Donalds ul. Woj. Polskiego i ul. Niepodległości.
 • Fabryka krakersów „Rarytas” – dostawa i montaż komory chłodniczej.
 • Restauracja „Podzamcze” – montaż mebli chłodniczych w kuchni.
 • Restauracja „Josephine” w Międzyzdrojach – wykonanie systemu wentylacji i klimatyzacji.
 • Pizzerie „MaMaMija” – naprawa urządzeń chłodniczych.
 • Pizzeria „Malibu” w Świnoujściu -montaż klimatyzacji i wentylacji.
 • Pizzeria „Toscania” w Stargardzie Szczecińskim – montaż klimatyzacji i wentylacji.
 • Hurtownia mięsa „BYK” Szczecin Mierzyn ul. Welecka – wykonanie komór mroźniczych, chłodniczych, nadzór serwisowy wszystkich urządzeń, dobór, dostawa, montaż i nadzór serwisowy klimatyzatorów w sieci sześciu sklepów mięsnych „BYK”, bieżące naprawy mebli chłodniczych (lady, regały, lodówki)
 • Sieć sklepów „PULS” – serwis i montaż urządzeń chłodniczych.
 • „Polski Sklep” Kopenhaga – montaż klimatyzacji.
 • Sieć sklepów „Desperados” – dostawa i montaż klimatyzatorów.
 • Kioski „Lider” – dostawa i montaż klimatyzatorów.
 • Kwiaciarnia „Leśna” – montaż nawilżacza powietrza, serwis klimatyzacji.
 • Hurtownia kwiatów – montaż komory chłodniczej.
 • Kwiaciarnia „Leśna” – montaż nawilżacza powietrza, serwis klimatyzacji.
 • Kwiaciarnia „Wanda” – montaż klimatyzacji.