Właściwy klimat

w Twoim otoczeniu

jesteś tutaj: Biernat - Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja / Klimatyzatory / ELECTROLUX / ControlboxWIFI Electrolux


Oferta

ControlboxWIFI Electrolux

Controlbox WIFI Electrolux
CONTROLBOXWIFI
Sterownik Wifi ControlBox.
Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Parametry techniczne

Model – CONTROLBOXWIFI
Kolor – czarny
Zdalne sterowanie – nie
Chłodziwo – brak
Funkcje – ogrzewanie & chłodzenie
Kod produktu (PNC) – 950 001 700
Kod EAN – 7332543419715

Korzyści

  • Kliknij, aby zapewnić sobie komfortową temperaturę 

Sterownik Electrolux Wifi ControlBox umożliwia zdalne sterowanie z dowolnego miejsca systemem klimatyzacji w domu. Pozwoli Ci, gdy będziesz poza domem, uzyskać w nim idealną temperaturę, aby móc cieszyć się z rodziną powrotem do komfortowego wnętrza.

 • Połączenie za pośrednictwem Wi­Fi
  Wystarczy podłączyć urządzenie do zasilania i routera Wi­Fi , aby było gotowe do działania. Nie potrzeba żadnej karty SIM ani ponoszenia dodatkowych kosztów, ponieważ Wifi ControlBox wykorzystuje dostępny sygnał Wi­Fi do połączenia z aplikacją w smartfonie.
 • Zawsze, wszędzie, wygodnie
  Kontroluj, monitoruj i utrzymuj idealną temperaturę w domu niezależnie od tego, gdzie jesteś. Wszystko czego potrzebujesz to smartfon, który umożliwi Ci niezależne sterowanie ustawieniami w różnych pomieszczeniach, a także spersonalizowanie i zapisanie ustawień.
 • W zasięgu ręki
  Zapewnij sobie odpowiedni klimat w domu nie tylko wtedy, gdy w nim jesteś. Ustaw zdalnie temperaturę i intensywność nawiewu w poszczególnych pomieszczeniach i kontroluj, czy temperatura osiąga właściwy poziom. Aplikacja jest dostosowana do przyszłych rozwiązań, więc w przypadku zmiany systemu wystarczy tylko zaktualizować oprogramowanie.
 • Łatwa i szybka instalacja
  Umieść nie rzucające się w oczy urządzenie Wifi ControlBox w tym samym pomieszczeniu co klimatyzator, aby komunikowało się z nim w podczerwieni. Moduł ControlBox można łatwo zamontować na suficie lub na ścianie albo umieścić go na płaskiej powierzchni (np. na stoliku lub szafce). Następnie wystarczy go podłączyć do zasilania i skonfigurować za pomocą smartfona, pobierając aplikację.