Właściwy klimat

w Twoim otoczeniu

jesteś tutaj: Biernat - Chłodnictwo Klimatyzacja Wentylacja / Klimatyzatory / ZIBRO / ZIBRO ON/OFF model S 1326 2,6 kW


Oferta

ZIBRO ON/OFF model S 1326 2,6 kW

ZIBRO ON/OFF model S 1326 2,6 kW

Jeżeli poszukujesz stałych rozwiązań dla konkretnego pomieszczenia, pomyśl o modelach ściennych klimatyzatorów Zibro.

Wygodny sposób kształtowania klimatu

Klimatyzatory stacjonarne składają się z dwóch elementów: umieszczonej na ścianie kompaktowej jednostki wewnętrznej pełniącej też funkcję termostatu oraz umieszczonego na zewnątrz skraplacza. Zamknięty obieg powietrza oraz konstrukcja zapewniająca szczelne połączenie z jednostką wewnętrzna gwarantuje optymalną wydajność chłodzenia naszych klimatyzatorów ściennych. Poza tym urządzenia te cechuje duży zasięg chłodzenia. Jeżeli ustawisz je na odpowiednią wydajność, przepływ schłodzonego powietrza odczuwalny będzie w całym pomieszczeniu. Oczywiście nasze klimatyzatory stacjonarne oprócz chłodzenia dodatkowo czyszczą i osuszają powietrze. Są one wyposażone w specjalny filtr usuwający szkodliwe zanieczyszczenia i pyłki jak też pochłaniający nieprzyjemne zapachy.

 

Klimatyzator ZIBRO ON/OFF model S 1326 o mocy chłodniczej 2,6 kW, Gwarancja 4 lata!

Parametry techniczne

Model S 1326
Wydajność Chłodzenie/ grzanie Btu /h 9 000/9 000
Chłodzenie/ grzanie kW 2,6/2,8
Zasilanie V-,Hz,Ph 220-240,50,1
Zużycie prądu chłodzenie/grzanie kW 0,81/0,77
Przepływ powietrza m3/h 330-480
Poziom hałasu jedn. wew. (wys./nis.) dB(A) 34-40
jedn. zew. dB(A) 53
Wymiary jedn. wew. dł. x wys. x głęb. mm 790x275x190
Wymiary jedn. zew. dł. x wys. x głęb. mm 700x535x235
Masa jedn. wew./jedn. zew. kg 9/25
Średnice rur ciecz mm (cal) 6,35 (1/4″)
gaz mm (cal) 9,53 (3/8″)
Max. długość instalacji m 10
Max. różnica poziomów m 5
Obsługiwana powierzchnia m2 20-25
Środek chłodniczy R410A

Klimatyzator stworzony do ogrzewania:

Klimatyzator wyposażony w fabryczny pakiet zimowy:

 • grzałka sprężarki
 • grzałka tacy ociekowej jednostki zewnętrznej
 • sterowane termostatem zewnętrznym zapobiega nadmiernemu zużyciu energii

Umożliwiają wysoce efektywną pracę klimatyzatora w trybie grzania do -15oC na zewnątrz.

Funkcje i zalety

 • Chłodzenie + Odwilżanie + Grzanie (pompa ciepła): Klimatyzator jest kompletnym systemem kontroli temperatury powietrza. Może chłodzić, odwilżać i grzać powietrze.
 • Zabezpieczenie przed zamarznięciem: Jednostka zewnętrzna wyposażona jest w elementy grzejne PTC. Gdy w zimie klimatyzator pracuje w trybie ogrzewania system PTC zapobiega obladzaniu tacki ociekowej, sprawia że skroplona podczas pracy klimatyzatora woda osiąga punkt odpływowy bez niebezpieczeństwa zamrożenia. Dodatkowo również w kable grzewcze PTC wyposażona jest sprężarka dzięki czemu może uruchomić się i działać w niskich temperaturach.
 • System utrzymywania dodatniej temperatury w pomieszczeniu: Uruchomienie funkcji antyzamrożeniowej powoduje utrzymywanie w pomieszczeniu stałej temperatury w zakresie 8-10 st.C. W okresie zimowym funkcja chroni pomieszczenie przed przemarznięciem, przy możliwie jak najniższym zużyciu energii.
 • Przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy: W klimatyzatorze zastosowano aktualnie najbardziej przyjazny i wydajny czynnik chłodniczy dostępny w klimatyzacji – R410A.
 • 3-warstwowy filtr powietrza: Klimatyzator wyposażony jest w 3-warstwowy oczyszczający cyrkulujące w pomieszczeniu powietrze. Filtr wychwytuje z powietrza alergeny takie jak bakterie, kurz i pyłki z wydajnością do 80%. Aktywny filtr węglowy usuwa nieprzyjemne zapachy, a ekranowy filtr powietrza wychwytuje duże cząsteczki kurzu. Filtr może być czyszczony za pomocą odkurzacza i/lub letniej wody. Po 2-3 sezonach filtr może wymagać wymiany na nowy.
 • Pilot zdalnego sterowania: Urządzenie można obsługiwać za pomocą łatwego w obsłudze i wyposażonego w ekran LCD pilota. Zasięg działania pilota wynosi 8 metrów. W komplecie z pilotem znajduje się uchwyt do montażu na ścianie.
 • Tryb nocny: Ustawienie klimatyzatora w tryb nocny powoduje, że pozwala on automatycznie na wzrost (latem) lub spadek (zimą) temperatury o 1 st.C co godzinę przez 2 kolejne godziny, następnie utrzymuje stałą temperaturę przez 5 godzin i wyłącza się. Tryb ten pozwala na ustawienie najbardziej komfortowej temperatury do snu i jednocześnie oszczędza energię.
 • Regulowana prędkość wentylatora: Za pomocą przycisku FAN SPEED możemy regulować prędkość pracy wentylatora w 4 zakresach: automatyczny, niski, średni lub wysoki.
 • Timer: Korzystając z funkcji TIMER w zakresie od 30 minut do 24 godzin możemy zaprogramować automatyczne uruchomienie lub wyłączenie klimatyzatora.

Zastosowania

Doskonałe do domu, biura, hoteli i restauracji. Sterowanie pilotem na podczerwień pozwala na wygodną kontrolę i programowanie pracy urządzenia. Wiele możliwości ustawień komfortu pracy, np. praca nocna, automatyczna wentylacja, programowalny timer. Niewielkie wymiary jednostek wewnętrznych i zewnętrznych. Pompa ciepła w standardzie. Ekologiczny czynnik chłodzący R410.